PROFESJONALNA OCHRONA ODGROMOWA I PRZED PRZEPIĘCIAMI

RST- Profesjonalna

Ochrona odgromowa i przed przepięciami

Bianor Sp. z o. o. (2010 – 2012)

bianor01Projekt elektryczny i wykonanie instalacji elektrycznych na zadaniu inwestycyjnym p.n.: "BIANOR I budynek produkcyjno-magazynowy z częścią socjalną w Białymstoku przy ul. Myśliwskiej". Prefabrykacja i montaż rozdzielnic, montaż szynoprzewodów, okablowania strukturalnego i oświetlenia budynku hali produkcyjnej producenta elementów z tworzyw sztucznych Bianor Sp z o. o. w Białymstoku. Moc przyłączeniowa według projektu 3,2 MW.

Czytaj więcej...

Instal Białystok S. A. (2010 – 2012)

Budowa Wytwórni Konstrukcji Stalowych w miejscowości Folwark Koplany. Prefabrykacja i montaż rozdzielnic, wykonanie instalacji elektrycznych i okablowania strukturalnego.

Czytaj więcej...

Rodex Sp. z o. o. (2011)

rodex01Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynku hali produkcyjnej, oświetlenia terenu zakładu, systemu telewizji dozoru, instalacji odgromowej w inwestycji "Budowa nowego zakładu i wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji stolarki PCV i aluminium" w miejscowości Koplany Folwark.

Czytaj więcej...

Belveder Podlaski – Apartamenty Branickiego (2011 – 2012)

BelwederWykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej, sygnalizacji pożarowej oraz instalacji odgromowej w budynku mieszkalnym Apartamenty Branickiego w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Centrum Innowacyjnej Gospodarki Odpadami – CIGO (2010 – 2012)

Projekt elektryczny Centrum Innowacyjnej Gospodarki Odpadami w miejscowości Studzianki. Budowa sieci elektroenergetycznej zasilającej z linią kablową SN i stacjami kontenerowymi, wykonanie instalacji odgromowej, okablowania strukturalnego, instalacji oświetleniowej terenu i hali produkcyjnej. Moc przyłączeniowa według projektu 1,25 MW.

AC S.A. (2010 – 2011)

Roboty elektryczne i teletechniczne w ramach zadania „Budowa Centrum Badawczo - Rozwojowego nowych technologii zasilania silników pojazdów mechanicznych - AC S.A.” w budynku laboratorium producenta samochodowych instalacji gazowych AC S.A. Białymstoku. Wykonanie instalacji odgromowej, okablowania strukturalnego, oświetlenia obiektu, systemów teletechnicznych: KD, SSWiN, system detekcji gazów.

Kontakt

ul. Myśliwska 2
15-569 Białystok, Polska
tel.  +48 85 741 08 40
tel.  +48 85 741 08 80
fax. +48 85 741 09 69
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz do nas

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter

Bez wysiłku, prosto na Twoją skrzynkę:
  • nowości techniczne i promocje cenowe
  • praktyczne porady naszych ekspertów

obserwuj na

Rss

© 2012 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE RST sp.j. | Realizacja: SENSORAMA.PL