PROFESJONALNA OCHRONA ODGROMOWA I PRZED PRZEPIĘCIAMI

Ochrona systemów kontrolno pomiarowych

Ochrona systemów alarmowych - Szybki dobór

Polecamy serię ograniczników przepięć typu RST AL dedykowanych do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu. RST AL to skuteczna ochrona i wysoka odporność na przepięcia przy miniaturowych rozmiarach i atrakcyjnych cenach.

RST Guard

Przedstawiamy nową serię ograniczników przepięć RST Guard dedykowanych do ochrony systemów sterowania i kontrolno-pomiarowych.

RST Guard HF

Nasza nowa rodzina ograniczników przepięć RST Guard HF dedykowanych do ochrony systemów sterowania i kontrolno-pomiarowych wyższych częśtotliwości.

RST SAP

Ograniczniki przepięć dedykowane do ochrony systemów wymagających jak najmniejszej rezystancji szeregowej lub o dużym prądzie znamionowym, takich jak pętle systemów alarmu pożaru lub obwody zasilania.

RST SAP S

Ograniczniki przepięć dedykowane do ochrony obwodów pętli dozorowych systemów alarmu pożaru wymagających izolacji ekranu od uziemienia.

RST AL

Ograniczniki przepięć typu RST AL są dedykowane do ochrony systemów sygnalizacji włamania i napadu. Produkty te zapewniają skuteczną ochronę zarówno central alarmowych jak i pojedynczych elementów takich jak czujki, manipulatory czy sygnalizatory.

Obudowa do ograniczników RST AL

Obudowy do ograniczników serii RST AL (IP65, RAL7035) standardowo są dostępne w wymiarach: 104x104x70 mm (6 modułów) oraz 130x130x77 mm (9 modułów).

RST Guard RS 485

Ogranicznik przepięć dedykowany do ochrony systemów sygnałowych transmisji danych w pełnym standardzie RS 485 jak i innych.

Strona 1 z 4

obserwuj na

Rss

© 2012 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE RST sp.j. | Realizacja: SENSORAMA.PL