PROFESJONALNA OCHRONA ODGROMOWA I PRZED PRZEPIĘCIAMI

Najnowszy produkt RST

 

Z przyjenością prezentujemy Państwu nasz najnowszy produkt - licznik udarów piorunowych LSC-01. 

Jest to urządzenie przeznaczone do wykrywania i rejestrowania czasu bezpośrednich wyładowań atmosferycznych w obiektach chronionych przez zewnętrzne urządzenie piorunochronne Licznik montuje się na przewodzie odprowadzającym (drut lub taśma) zarówno nowej jak i istniejącej instalacji odgromowej bez potrzeby jej modyfikacji. Informacja o bezpośrednim uderzeniu pioruna stanowi podstawę do przeprowadzenia przeglądu zarówno urządzenia piorunochronnego, jak i stanu ograniczników przepięć i instalacji wewnątrz obiektu. Rejestracja czasu wykrytych wyładowań dostarcza informację o częstotliwości bezpośrednich wyładowań w obiekt. Licznik LSC-01 spełnia wymagania normy PN-EN 62561-6.

 

 

RST LSC-01 small

 

  Właściwości LSC-01:
• testowany prądem 100 kA 10/350 µs
• rejestracja liczby i czasu wyłądowań
• łatwy montaż
• zasilanie bateryjne
• małe wymiary
Zastosowanie:
• wieże radiokomunikacyjne
• obiekty przemysłowe
• obiekty energetyczne
• budownictwo mieszkalne

 

 

blue-right-arrow-md     pobierz kartę katalogową LSC-01

 

 

 

 

Najnowsza publikacja

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszej publikacji dr. inż Mirosława Zielenkiewicza pt. "Archaiczne podejście do układu uziomów w energetyce – czas na profesjonalizm".

blue-right-arrow-mdMIŁEJ LEKTURY 

 

Ochrona systemów oświetlenia LED

 

Nowość od niemieckiej firmy Leutron. Ograniczniki do ochrony systemów oświetleniowych LED.

Informujemy, że naszą ofertę poszerzają nowe produkty ze stopniem ochrony IP20 i IP65 gwarantujące skuteczną i całkowitą ochronę systemów LED.

Dzięki małym wymiarom i zróżnicowanym stopniom ochrony ograniczniki nadają się do skrzynek montażowych, skrzynek rozdzielczych, kanałów kablowych oraz systemów podłogowych.

Dokładna specyfikacja techniczna do pobrania:

 

  Do ochrony wewnętrznej (IP20) Do ochrony zewnętrznej (IP65)

 

 

362041 EP-T3 230 KM-10kA klein

 

 

 

 

Nowość! RST SAP 3A 24V S

 

RST SAP S Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy nasz najnowszy produkt RST SAP 3A 24V S - ogranicznik przepięć dedykowany do ochrony obwodów pętli dozorowych systemów alarmu pożaru, wymagających izolacji ekranu od uziemienia.

Czytaj więcej: Nowość! RST SAP 3A 24V S

Galmar w całej Polsce

 

        Serdecznie informujemy, że od dnia 01 marca 2016 r. firma RST jest oficjalnym dystrybutorem produktów GALMAR CBM-Technology na terenie całej Polski. Niezmiernie cieszymy się z tego faktu i zapraszamy do wspólpracy kontrahentów z każdego zakątka naszego kraju!

 

 

CB-logo-BIG

RST logo